Polskie siatkarki rozpoczynają w sobotę zmagania w Mistrzostwach Europy w Belgii i Holandii. Biało - czerwone w inauguracyjnym meczu grupy "A" w holenderskim Apeldoorn zmierzą się z Włoszkami. W kadrze trenera Jacka Nawrockiego jest sześć zawodniczek Chemika Police.
Zdaniem byłej reprezentantki Polski występującej w Chemiku Police, Aleksandry Jagieło naszą narodową drużynę po zdobyciu w czerwcu srebrnego medalu Igrzysk Europejskich stać ponownie na dobry wynik.
- Dziewczyny pokazały w Baku, że potrafią fajnie grać i zdobyły srebrny medal. Wierzę, że są w stanie powtórzyć ten sukces na mistrzostwach Europy - mówi Jagieło.
Spotkanie Polski z Włochami rozpocznie się o godzinie 18.30. W grupie "A" Mistrzostw Europy rywalkami Polek będą także siatkarki Słowenii i Holandii. Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet potrwają do czwartego października. Press Focus/x-news
- Dziewczyny pokazały w Baku, że potrafią fajnie grać i zdobyły srebrny medal. Wierzę, że są w stanie powtórzyć ten sukces na mistrzostwach Europy - mówi Jagieło.
Spotkanie Polski z Włochami rozpocznie się o godzinie 18.30. W grupie "A" Mistrzostw Europy rywalkami Polek będą także siatkarki Słowenii i Holandii. Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet potrwają do czwartego października. Press Focus/x-news

Radio Szczecin