Agnieszka Radwańska pokonała w niedzielę rano w finale turnieju WTA Toray Pan Pacific Open w Tokio, Szwajcarkę Belindę Bencic.
Pierwszego seta Polka wygrała po 40 minutach 6:2, w drugim Radwańska prowadziła już 4:0, kiedy 15. w rankingu Szwajcarka wygrała z rzędu dwa gemy, ale to było wszystko na co było ją stać.
6:2 i piętnasty triumf w karierze stał się faktem, to jednocześnie pierwszy tegoroczny turniej wygrany przez krakowiankę. Polka zaliczy też dzięki zwycięstwu w Tokio awans w rankingu. Już jutro z 13 miejsca awansuje na ósme.
6:2 i piętnasty triumf w karierze stał się faktem, to jednocześnie pierwszy tegoroczny turniej wygrany przez krakowiankę. Polka zaliczy też dzięki zwycięstwu w Tokio awans w rankingu. Już jutro z 13 miejsca awansuje na ósme.

Radio Szczecin