Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Polka zaliczy też dzięki zwycięstwu w Tokio awans w rankingu. Już jutro z 13 miejsca awansuje na ósme. Fot. Andrzej Szkocki [Archiwum]
Polka zaliczy też dzięki zwycięstwu w Tokio awans w rankingu. Już jutro z 13 miejsca awansuje na ósme. Fot. Andrzej Szkocki [Archiwum]
Agnieszka Radwańska pokonała w niedzielę rano w finale turnieju WTA Toray Pan Pacific Open w Tokio, Szwajcarkę Belindę Bencic.
Pierwszego seta Polka wygrała po 40 minutach 6:2, w drugim Radwańska prowadziła już 4:0, kiedy 15. w rankingu Szwajcarka wygrała z rzędu dwa gemy, ale to było wszystko na co było ją stać.

6:2 i piętnasty triumf w karierze stał się faktem, to jednocześnie pierwszy tegoroczny turniej wygrany przez krakowiankę. Polka zaliczy też dzięki zwycięstwu w Tokio awans w rankingu. Już jutro z 13 miejsca awansuje na ósme.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty