Tomasz Adamek wygrał pięściarski pojedynek z Przemysławem Saletą podczas gali w Łodzi. Starszy z pięściarzy poddał się po pięciu rundach pojedynku. Saleta tłumaczył, że miał kontuzję barku, która uniemożliwiała mu kontynuowanie walki.
Dodał też, że nie wróci już do ringu. 39 - letni Adamek za to zapowiedział, że nadal chce walczyć. Było to pierwsze zwycięstwo "Górala" po dwóch ostatnich porażkach - z Wiaczesławem Głazkowem i Arturem Szpilką. Ostatnią walką Salety był zwycięski pojedynek z Andrzejem Gołotą.

Radio Szczecin