Polskie siatkarki odniosły pierwsze zwycięstwo w Mistrzostwach Europy odbywających się w Belgii i Holandii.
Biało-czerwone na zakończenie rywalizacji w grupie A pokonały w Apeldoorn Słowenię 3:0 w setach do 18, 19 i 21.
Kadra trenera Jacka Nawrockiego zajęła trzecie miejsce w swojej grupie i o awans do ćwierćfinału ME zagra teraz w fazie play-off z drugim zespołem grupy C.
Wśród potencjalnych rywalek Polskich siatkarek są reprezentantki Białorusi i Chorwacji.
Kadra trenera Jacka Nawrockiego zajęła trzecie miejsce w swojej grupie i o awans do ćwierćfinału ME zagra teraz w fazie play-off z drugim zespołem grupy C.
Wśród potencjalnych rywalek Polskich siatkarek są reprezentantki Białorusi i Chorwacji.

Radio Szczecin