Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Rozgrywająca Pogoni Baltica Aleksandra Zimny liczy na sukces w starciu z kolejnym rywalem. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Rozgrywająca Pogoni Baltica Aleksandra Zimny liczy na sukces w starciu z kolejnym rywalem. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Zajmujące drugie miejsce w tabeli szczypiornistki Pogoni Baltica Szczecin zmierzą się w środę z liderem rozgrywek i aktualnym mistrzem Polski MKS-em Selgros Lublin.
Oba zespoły w tym sezonie jeszcze nie przegrały i oba zgromadziły po dziewięć punktów.
Dla siódemki trenera Adriana Struzika będzie to już trzeci w tym sezonie mecz z liderem Superligi. Poprzednie dwa z Zagłębiem Lubin i AZS-em Energą Koszalin zakończyły się zwycięstwem naszych piłkarek ręcznych.

Rozgrywająca Pogoni Baltica Aleksandra Zimny nie ukrywa, że liczy na sukces w starciu z kolejnym rywalem.

- Jest to przeciwnik z wysokiej półki, ale damy z siebie wszystko, walka będzie do samego końca. Liczę na skupienie i zaangażowanie, myślę, że dwa punkty zostaną w Szczecinie - mówi zawodniczka.

Spotkanie szczypiornistek Pogoni Baltica z MKS-em Selgros Lublin rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie.
- Jest to przeciwnik z wysokiej półki, ale damy z siebie wszystko, walka będzie do samego końca. Liczę na skupienie i zaangażowanie, myślę, że dwa punkty zostaną w Szczecinie - mówi zawodniczka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty