Ze zmiennym szczęściem grały zachodniopomorskie drużyny w 13 kolejce II ligi piłki nożnej. Swój ligowy pojedynek wygrali piłkarze Kotwicy Kołobrzeg natomiast gracze Błękitnych Stargard Szczeciński zeszli z boiska pokonani.
Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego na swoim stadionie przegrała ze Stalą Stalowa Wola 1:2 natomiast nad morzem Kotwica pokonała Polonię Bytom 1:0.
W tabeli II ligi po sobotnich meczach kołobrzeżanie zajmują ósme miejsce, a stargardzianie przedostatnie, 17. W kolejnych ligowych grach, piłkarze Błękitnych 25 października pod Jasną Górą zmierzą się z Rakowem Częstochowa, natomiast Kotwica dzień wcześniej spotka się na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.
W tabeli II ligi po sobotnich meczach kołobrzeżanie zajmują ósme miejsce, a stargardzianie przedostatnie, 17. W kolejnych ligowych grach, piłkarze Błękitnych 25 października pod Jasną Górą zmierzą się z Rakowem Częstochowa, natomiast Kotwica dzień wcześniej spotka się na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.

Radio Szczecin