Po zdobyciu Superpucharu czas na rozgrywki o mistrzostwo Polski. Siatkarki Chemika Police rozpoczynają dziś występy w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Drużyna trenera Giuseppe Cuccariniego w inauguracyjnym meczu Orlen Ligi zmierzy się z Pałacem Bydgoszcz. Broniące tytułu policzanki są zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia i każdy inny wynik niż wygrana 3:0 będzie niespodzianką.
Kapitan Chemika Aleksandra Jagieło nie lekceważy rywala, ale przy maksymalnej koncentracji spodziewa się jednak pewnego zwycięstwa.
- Teoretycznie na "papierze" ktoś może być słabszy, a później w praktyce okazuje się, że jest inaczej, ciężko się gra. Po prostu trzeba będzie się koncentrować na każdy kolejny mecz i robić wszystko, żeby wygrać. Tutaj już pewnie wszyscy czekają z niecierpliwością na to, aż się rozgrywki rozpoczną. Także wierzę, że każda osoba, która będzie w hali, która nas będzie dopingować, pomoże w tym naszym sukcesie, który będziemy osiągać - podsumowała Jagieło.
Spotkanie siatkarek Chemika Police z Pałacem Bydgoszcz rozpocznie się o godzinie 14.45 w hali Azoty Arena w Szczecinie.
Kapitan Chemika Aleksandra Jagieło nie lekceważy rywala, ale przy maksymalnej koncentracji spodziewa się jednak pewnego zwycięstwa.
- Teoretycznie na "papierze" ktoś może być słabszy, a później w praktyce okazuje się, że jest inaczej, ciężko się gra. Po prostu trzeba będzie się koncentrować na każdy kolejny mecz i robić wszystko, żeby wygrać. Tutaj już pewnie wszyscy czekają z niecierpliwością na to, aż się rozgrywki rozpoczną. Także wierzę, że każda osoba, która będzie w hali, która nas będzie dopingować, pomoże w tym naszym sukcesie, który będziemy osiągać - podsumowała Jagieło.
Spotkanie siatkarek Chemika Police z Pałacem Bydgoszcz rozpocznie się o godzinie 14.45 w hali Azoty Arena w Szczecinie.

Radio Szczecin