Uczennice szkoły podstawowej z Wałcza zdobyły Puchar Premiera RP.
W finałowym meczu piłkarskiego Turnieju Orlika rozgrywanym na warszawskim Torwarze zawodniczki Orła Wałcz pokonały trzykrotne zwyciężczynie zawodów MUKS Gorzów Wielkopolski 3:1. Wcześniej piłkarki z Wałcza rozegrały 10 spotkań, nie przegrywając żadnego.
Z sukcesem zakończyli udział w zawodach również młodzi piłkarze z Gimnazjum numer 2 z Kołobrzegu. Gimnazjaliści stanęli na drugim stopniu podium. W finałowym meczu przegrali z uczniami z Katowic 0:8.
Piłkarski Turniej o Puchar Premiera RP rozgrywany jest od 2010 roku na boiskach Orlik. To największa w Polsce impreza piłkarska dla amatorskich drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 10-13 lat. W pięciu dotychczasowych edycjach wzięło udział łącznie 700 000 dzieci.
Z sukcesem zakończyli udział w zawodach również młodzi piłkarze z Gimnazjum numer 2 z Kołobrzegu. Gimnazjaliści stanęli na drugim stopniu podium. W finałowym meczu przegrali z uczniami z Katowic 0:8.
Piłkarski Turniej o Puchar Premiera RP rozgrywany jest od 2010 roku na boiskach Orlik. To największa w Polsce impreza piłkarska dla amatorskich drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 10-13 lat. W pięciu dotychczasowych edycjach wzięło udział łącznie 700 000 dzieci.

Radio Szczecin