Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Zawodniczki Orła Wałcz zdobyły Puchar Premiera RP. Fot. www.turniejorlika.pl
Zawodniczki Orła Wałcz zdobyły Puchar Premiera RP. Fot. www.turniejorlika.pl
Uczennice szkoły podstawowej z Wałcza zdobyły Puchar Premiera RP.
W finałowym meczu piłkarskiego Turnieju Orlika rozgrywanym na warszawskim Torwarze zawodniczki Orła Wałcz pokonały trzykrotne zwyciężczynie zawodów MUKS Gorzów Wielkopolski 3:1. Wcześniej piłkarki z Wałcza rozegrały 10 spotkań, nie przegrywając żadnego.

Z sukcesem zakończyli udział w zawodach również młodzi piłkarze z Gimnazjum numer 2 z Kołobrzegu. Gimnazjaliści stanęli na drugim stopniu podium. W finałowym meczu przegrali z uczniami z Katowic 0:8.

Piłkarski Turniej o Puchar Premiera RP rozgrywany jest od 2010 roku na boiskach Orlik. To największa w Polsce impreza piłkarska dla amatorskich drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 10-13 lat. W pięciu dotychczasowych edycjach wzięło udział łącznie 700 000 dzieci.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty