Hit w Superlidze z udziałem brązowych i srebrnych medalistek poprzedniego sezonu. Piłkarki ręczne Pogoni Baltica zmierzą się w czwartek z wicemistrzem kraju Vistalem Gdynia na zakończenie ósmej kolejki rozgrywek.
Szczecinianki w tym sezonie nie doznały jeszcze porażki na własnym parkiecie, wygrywając wszystkie pięć dotychczasowych pojedynków.
Jak zapewnia obrotowa Pogoni Baltica Kamila Szczecina, chcą kontynuować serię domowych zwycięstw i naładowane pozytywną energią przystąpią do rywalizacji z gdyniankami.
- Nastroje jak zawsze bojowe. Bardzo dobrze czujemy się u siebie, mamy wspaniałych kibiców, których serdecznie zapraszamy. Myślę, że będzie to zacięty mecz, ale dwa punkty zostaną u nas w Szczecinie - zapowiada Kamila Szczecina.
Czwartkowe spotkanie szczypiornistek Pogoni Baltica z Vistalem Gdynia rozpocznie się o godzinie 18 w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie.
Jak zapewnia obrotowa Pogoni Baltica Kamila Szczecina, chcą kontynuować serię domowych zwycięstw i naładowane pozytywną energią przystąpią do rywalizacji z gdyniankami.
- Nastroje jak zawsze bojowe. Bardzo dobrze czujemy się u siebie, mamy wspaniałych kibiców, których serdecznie zapraszamy. Myślę, że będzie to zacięty mecz, ale dwa punkty zostaną u nas w Szczecinie - zapowiada Kamila Szczecina.
Czwartkowe spotkanie szczypiornistek Pogoni Baltica z Vistalem Gdynia rozpocznie się o godzinie 18 w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie.

Radio Szczecin