Agnieszka Radwańska awansowała do finału tenisowego turnieju Masters w Singapurze. Isia w półfinałowym pojedynku pokonała Hiszpankę Garbine Muguruzę 6:7, 6:3, 7:5.
Polka po raz pierwszy w karierze zagra w finale mistrzostw WTA i po raz pierwszy w tym roku po czterech porażkach wygrała tenisowy mecz na korcie z Hiszpanką.
W niedzielnym finale turnieju Masters Agnieszka Radwańska zmierzy się z Czeszką Petrą Kvitovą, która w drugim sobotnim półfinale wygrała z Rosjanką Marią Szarapową 6:3, 7:6.
Przed nami dziewiąte w historii starcie Radwańskiej z Kvitovą. Lepszy bilans ma Czeszka, która odprawiła Polkę z kwitkiem sześć razy. Isia jak dotychczas wygrała dwa pojedynki z Kvitovą.
Mecz finałowy o miano najlepszej w tym roku tenisistki na świecie rozpocznie się o godzinie 11.30 w niedzielę.
W niedzielnym finale turnieju Masters Agnieszka Radwańska zmierzy się z Czeszką Petrą Kvitovą, która w drugim sobotnim półfinale wygrała z Rosjanką Marią Szarapową 6:3, 7:6.
Przed nami dziewiąte w historii starcie Radwańskiej z Kvitovą. Lepszy bilans ma Czeszka, która odprawiła Polkę z kwitkiem sześć razy. Isia jak dotychczas wygrała dwa pojedynki z Kvitovą.
Mecz finałowy o miano najlepszej w tym roku tenisistki na świecie rozpocznie się o godzinie 11.30 w niedzielę.

Radio Szczecin