Halowi piłkarze Pogoni 04 zagrają w Gliwicach. Rywalem drużyny trenera Łukasza Żebrowskiego będzie tamtejszy Nbit.
Szczecinianie na Górnym Śląsku czują się jak u siebie w domu. Wszystkie dotychczasowe mecze futsalowej ekstraklasy Pogoń 04 na Śląsku wygrywała - mówi Adam Jonczyk.
- Osobiście też się cieszę, bo jestem z Górnego Śląska i zawsze miło wracam w rodzinne strony. Jedziemy po raz kolejny po zwycięstwo, bo tam się nam po prostu dobrze gra. To beniaminek tylko z nazwy, mają w swoich szeregach zawodników takich którzy wiele już osiągnęli w futsalu, są byłymi reprezentantami i nawet zdobywali mistrzostwo Polski. Na pewno to nie będzie łatwy mecz, ale liczymy na trzy punkty - oceniał Jonczyk.
Niedzielne spotkanie futsalistów w Gliwicach rozpocznie się o 18.
- Osobiście też się cieszę, bo jestem z Górnego Śląska i zawsze miło wracam w rodzinne strony. Jedziemy po raz kolejny po zwycięstwo, bo tam się nam po prostu dobrze gra. To beniaminek tylko z nazwy, mają w swoich szeregach zawodników takich którzy wiele już osiągnęli w futsalu, są byłymi reprezentantami i nawet zdobywali mistrzostwo Polski. Na pewno to nie będzie łatwy mecz, ale liczymy na trzy punkty - oceniał Jonczyk.
Niedzielne spotkanie futsalistów w Gliwicach rozpocznie się o 18.

Radio Szczecin