Koszykarze drużyny King Wilki Morskie chcą pójść za ciosem i odnieść drugie zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie zmierzą się w niedzielę na wyjeździe z Polfarmexem Kutno w piątej kolejce Tauron Basket Ligi. Wilki Morskie w miniony poniedziałek wygrały z Treflem Sopot a teraz liczą na premierowy sukces na wyjeździe.
Trener szczecinian, Marek Łukomski przyznaje, że kluczem do zdobycia dwóch punktów jest koncentracja i realizacja założeń taktycznych
- Musimy podejść do tego meczu tak skoncentrowani jak do meczu ze Stelmetem na wyjeździe, bo Kutno gra tak jak my i oni mają już tak od dwóch sezonów, że wszystkie mecze u siebie starają się wygrać. Tam bardzo ciężko się gra, natomiast my musimy odrobić dziś zwycięstwo z Siarką Tarnobrzeg, z którą przegraliśmy tutaj w "domu". Okazja nadarza się tutaj teraz w Kutnie i będziemy starali się tam wygrać - podkreślał Łukomski.
Niedzielny mecz Polfarmexu z Wilkami Morskimi rozpocznie się o godzinie 17.30 w Kutnie.
Trener szczecinian, Marek Łukomski przyznaje, że kluczem do zdobycia dwóch punktów jest koncentracja i realizacja założeń taktycznych
- Musimy podejść do tego meczu tak skoncentrowani jak do meczu ze Stelmetem na wyjeździe, bo Kutno gra tak jak my i oni mają już tak od dwóch sezonów, że wszystkie mecze u siebie starają się wygrać. Tam bardzo ciężko się gra, natomiast my musimy odrobić dziś zwycięstwo z Siarką Tarnobrzeg, z którą przegraliśmy tutaj w "domu". Okazja nadarza się tutaj teraz w Kutnie i będziemy starali się tam wygrać - podkreślał Łukomski.
Niedzielny mecz Polfarmexu z Wilkami Morskimi rozpocznie się o godzinie 17.30 w Kutnie.

Radio Szczecin