Piłkarska reprezentacja Polski wygrała z Islandią 4:2 w towarzyskim meczu rozegranym w piątek na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Bramkę dla gości już w 4. minucie spotkania zdobył Gylfi Sigurdsson. Wyrównał w 52. minucie Kamil Grosicki.
Drugiego gola dla biało-czerwonych strzelił w 67. minucie Bartosz Kapustka. Jednak dwie minuty później - po bramce Alfreda Finnbogasona - było już 2:2.
Polacy znów objęli prowadzenie w 76. minucie - po golu Roberta Lewandowskiego. Trzy minuty później "Lewy" zdobył kolejną bramkę i ustalił wynik meczu na 4:2 dla biało-czerwonych.
Materiał: Press Focus/x-news
Drugiego gola dla biało-czerwonych strzelił w 67. minucie Bartosz Kapustka. Jednak dwie minuty później - po bramce Alfreda Finnbogasona - było już 2:2.
Polacy znów objęli prowadzenie w 76. minucie - po golu Roberta Lewandowskiego. Trzy minuty później "Lewy" zdobył kolejną bramkę i ustalił wynik meczu na 4:2 dla biało-czerwonych.
Materiał: Press Focus/x-news

Radio Szczecin