Joanna Jędrzejczyk po raz drugi obroniła pas mistrzyni wagi słomkowej Ultimate Fighting Championship.
Na gali amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki UFC w Melbourne, Polka po pięciu rundach pokonała Kanadyjkę Valerie Letorneau. Sędziowie decyzję o zwycięstwie naszej fighterki podjęli jednogłośnie. Polka zadała łącznie 150 ciosów w głowę, 48 w korpus oraz 60 kopnięć.
Dla Joanny Jędrzejczyk było to 11 zawodowe zwycięstwo. 28-letnia Polka pozostaje niepokonana w MMA, a w organizacji UFC zaliczyła już piątą wygraną.
Materiał: Press Focus/x-news
Dla Joanny Jędrzejczyk było to 11 zawodowe zwycięstwo. 28-letnia Polka pozostaje niepokonana w MMA, a w organizacji UFC zaliczyła już piątą wygraną.
Materiał: Press Focus/x-news

Radio Szczecin