Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Press Focus/x-news
Fot. Press Focus/x-news
Joanna Jędrzejczyk po raz drugi obroniła pas mistrzyni wagi słomkowej Ultimate Fighting Championship.
Na gali amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki UFC w Melbourne, Polka po pięciu rundach pokonała Kanadyjkę Valerie Letorneau. Sędziowie decyzję o zwycięstwie naszej fighterki podjęli jednogłośnie. Polka zadała łącznie 150 ciosów w głowę, 48 w korpus oraz 60 kopnięć.

Dla Joanny Jędrzejczyk było to 11 zawodowe zwycięstwo. 28-letnia Polka pozostaje niepokonana w MMA, a w organizacji UFC zaliczyła już piątą wygraną.


Materiał: Press Focus/x-news

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty