Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński zwycięstwem zakończyli rundę jesienną o mistrzostwo drugiej ligi.
Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego pokonała w Legionowie Legionovię 2:1, w niedzielnym meczu 17 kolejki rozgrywek. Gole dla stargardzian w drugiej połowie zdobyli Robert Gajda i Maciej Więcek.
Po niedzielnej wygranej stargardzianie opuścili ostatnie miejsce i awansowali na 16-tą lokatę w tabeli. W kolejnym ligowym spotkaniu inaugurującym rewanżową rundę, piłkarze Błękitnych zmierzą się w sobotę w Kołobrzegu z 12-tą w tabeli Kotwicą.
Po niedzielnej wygranej stargardzianie opuścili ostatnie miejsce i awansowali na 16-tą lokatę w tabeli. W kolejnym ligowym spotkaniu inaugurującym rewanżową rundę, piłkarze Błękitnych zmierzą się w sobotę w Kołobrzegu z 12-tą w tabeli Kotwicą.

Radio Szczecin