W hokeja będzie mógł teraz zagrać każdy. "Gryfy Szczecin" tworzą dodatkową drużynę dla początkujących. To jedyny hokejowy klub w Szczecinie.
Do tej pory Gryfy, które trenują na lodowisku przy Botanicznej na osiedlu Majowym, skupiały się przede wszystkim na zespole dla dzieci.
- Hokej strasznie mi się podoba. - Jest krążek, który ustawia się na środku boiska - tłumaczą dzieci.
Od kilku lat jest też drużyna dla zaawansowanych, która gra w lidze AHL. W tym sezonie Gryfy tworzą trzeci zespół - dla początkujących.
Spróbować może każdy, hokeiści kompletują kadrę. Treningi zaczną się w ciągu dwóch najbliższych tygodni, wtedy kiedy otwarte zostanie lodowisko na osiedlu Majowym.
Na razie do zespołu amatorów jest 10 chętnych. Treningi będą się odbywały dwa razy w tygodniu i będą płatne.
- Hokej strasznie mi się podoba. - Jest krążek, który ustawia się na środku boiska - tłumaczą dzieci.
Od kilku lat jest też drużyna dla zaawansowanych, która gra w lidze AHL. W tym sezonie Gryfy tworzą trzeci zespół - dla początkujących.
Spróbować może każdy, hokeiści kompletują kadrę. Treningi zaczną się w ciągu dwóch najbliższych tygodni, wtedy kiedy otwarte zostanie lodowisko na osiedlu Majowym.
Na razie do zespołu amatorów jest 10 chętnych. Treningi będą się odbywały dwa razy w tygodniu i będą płatne.

Radio Szczecin