Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Na razie do zespołu amatorów jest 10 chętnych. Fot. Paulina Sawicka [Radio Szczecin/Archiwum]
Na razie do zespołu amatorów jest 10 chętnych. Fot. Paulina Sawicka [Radio Szczecin/Archiwum]
W hokeja będzie mógł teraz zagrać każdy. "Gryfy Szczecin" tworzą dodatkową drużynę dla początkujących. To jedyny hokejowy klub w Szczecinie.
Do tej pory Gryfy, które trenują na lodowisku przy Botanicznej na osiedlu Majowym, skupiały się przede wszystkim na zespole dla dzieci.

- Hokej strasznie mi się podoba. - Jest krążek, który ustawia się na środku boiska - tłumaczą dzieci.

Od kilku lat jest też drużyna dla zaawansowanych, która gra w lidze AHL. W tym sezonie Gryfy tworzą trzeci zespół - dla początkujących.

Spróbować może każdy, hokeiści kompletują kadrę. Treningi zaczną się w ciągu dwóch najbliższych tygodni, wtedy kiedy otwarte zostanie lodowisko na osiedlu Majowym.

Na razie do zespołu amatorów jest 10 chętnych. Treningi będą się odbywały dwa razy w tygodniu i będą płatne.
Relacja Anny Łukaszek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty