Pogrom w El Clasico. Real na kolanach Sport 2015-11-21 20:41 Michał Elmerych Fot. www.wikipedia.org / Pan Camel Real Madryt przegrał z FC Barceloną 0:4. Dwa gole dla Blaugrany zdobył Luis Suarez, po jednym Neymar i Iniesta. Real kończył mecz w osłabieniu po czerwonej kartce dla Isco w 85. minucie. Dodaj komentarz