Piłkarskie derby Pomorza Zachodniego w 2. lidze dla Kotwicy Kołobrzeg. Zespół trenera Piotra Tworka pokonał na własnym stadionie Błękitnych Stargard Szczeciński 2:1.
Do przerwy po bramce Bartosza Flisa stargardzianie prowadzili 1:0. W drugiej odsłonie do remisu doprowadził Mateusz Świechowski, a gola na wagę trzech punktów dla Kotwicy w 84. minucie strzelił Jakub Poznański.
W ostatnich w tym roku meczach o mistrzostwo 2. ligi pikarze Błękitnych za tydzień zagrają w Stargardzie Szczecińskim z Okocimskim Brzesko natomiast Kotwica Kołobrzeg 29 listopada zmierzy się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo.
W ostatnich w tym roku meczach o mistrzostwo 2. ligi pikarze Błękitnych za tydzień zagrają w Stargardzie Szczecińskim z Okocimskim Brzesko natomiast Kotwica Kołobrzeg 29 listopada zmierzy się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo.

Radio Szczecin