Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Rekord serii zwycięstw w lidze NBA wyrównali koszykarze Golden State Warriors. W nocy z niedzieli na poniedziałek pokonali na wyjeździe Denver Nuggets 118:105 i zaliczyli 15. zwycięstwo z rzędu.
Warriors w kolejnym pojedynku, w którym mogą pobić historyczny rekord, zmierzą się z Los Angeles Lakers. Są zdecydowanym faworytem, ponieważ "Jeziorowcy" należą obecnie do najgorszych zespołów w lidze.

- Wygrać 15 meczów z rzędu to wyjątkowa sprawa. Długo trzeba było na to czekać. Jednak teraz musimy skupić się na tym, aby poprawić to osiągnięcie we wtorek w naszej hali - mówił zaraz po meczu najlepszy zawodnik Warriors w tym roku, Stuff Curry.

W 1946 roku od początku sezonu w kolejnych 15 spotkaniach triumfowali koszykarze Washington Capitols, a 22 lata temu Houston Rockets.
Relacja Jana Pachlowskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty