Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

W kolejnym ligowym pojedynku piłkarze Błękitnych, na początku marca, zmierzą się na wyjeździe z Nadwiślanem Góra. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
W kolejnym ligowym pojedynku piłkarze Błękitnych, na początku marca, zmierzą się na wyjeździe z Nadwiślanem Góra. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński na pożegnanie z kibicami w drugiej lidze.
Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego wygrała na swoim stadionie z Okocimskim Brzesko 5:0 w ostatnim tegorocznym ligowym meczu. Dwie bramki dla stargardzian zdobył Rafał Gutowski.

Na listę strzelców wpisali się także Franciszek Siwek, Radosław Wiśniewski i Bartosz Flis. Pomimo efektownego sukcesu z piwoszami, stargardzianie pozostają w strefie spadkowej zajmując 16 miejsce w tabeli rozgrywek. W kolejnym ligowym pojedynku piłkarze Błękitnych, na początku marca, zmierzą się na wyjeździe z Nadwiślanem Góra.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty