Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński na pożegnanie z kibicami w drugiej lidze.
Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego wygrała na swoim stadionie z Okocimskim Brzesko 5:0 w ostatnim tegorocznym ligowym meczu. Dwie bramki dla stargardzian zdobył Rafał Gutowski.
Na listę strzelców wpisali się także Franciszek Siwek, Radosław Wiśniewski i Bartosz Flis. Pomimo efektownego sukcesu z piwoszami, stargardzianie pozostają w strefie spadkowej zajmując 16 miejsce w tabeli rozgrywek. W kolejnym ligowym pojedynku piłkarze Błękitnych, na początku marca, zmierzą się na wyjeździe z Nadwiślanem Góra.
Na listę strzelców wpisali się także Franciszek Siwek, Radosław Wiśniewski i Bartosz Flis. Pomimo efektownego sukcesu z piwoszami, stargardzianie pozostają w strefie spadkowej zajmując 16 miejsce w tabeli rozgrywek. W kolejnym ligowym pojedynku piłkarze Błękitnych, na początku marca, zmierzą się na wyjeździe z Nadwiślanem Góra.

Radio Szczecin