Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Izabela Kaczór-Olech
Fot. Izabela Kaczór-Olech
Pływacy z Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie najlepsi w Polsce. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Pływacy z Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie najlepsi w Polsce. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Pływacy z Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie najlepsi w Polsce. Uczniowie CMS-u zajęli pierwsze miejsce w Lidze Szkół Mistrzostwa Sportowego na basenie 25-metrowym w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W zawodach startowało 13 ekip z całego kraju. Szczecinianie wywalczyli najwięcej punktów pokonując m.in. pływaków z Oświęcimia i Krakowa.

O końcowym sukcesie uczniów Centrum Mistrzostwa Sportowego zadecydowała wygrana sztafeta mężczyzn 4x100 metrów stylem zmiennym. Płynący na ostatniej zmianie Paweł Sendyk nie dał szans swoim rywalom i zapewnił zwycięstwo w Lidze Szkół Mistrzostwa Sportowego.

Oprócz sztafety i Pawła Sendyka swoje konkurencje wygrali także: Karol Ostrowski, Konrad Rój, Aleksander Olejnik i Paulina Majszutowicz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty