Siatkarze Espadonu Szczecin pokonali w sobotę na wyjeździe Energę Ostrołęka 3:2 w 12 kolejce rozgrywek o mistrzostwo pierwszej ligi.
O sukcesie ekipy serbskiego trenera Dejana Brdovića zadecydował tie - break wygrany przez szczecinian do 10.
Espadon o punkty w pierwszej lidze walczyć będzie także w niedzielę w rozgrywanym awnsem meczu z liderem rozgrywek Ślepskiem Suwałki. Niedzielne spotkanie siatkarzy rozpocznie się o godzinie 16 w Suwałkach.
Espadon o punkty w pierwszej lidze walczyć będzie także w niedzielę w rozgrywanym awnsem meczu z liderem rozgrywek Ślepskiem Suwałki. Niedzielne spotkanie siatkarzy rozpocznie się o godzinie 16 w Suwałkach.

Radio Szczecin