Piłkarze Pogoni Szczecin wygrali trzeci mecz z rzędu. Po zwycięstwach z Lechią Gdańsk i Górnikiem Łęczna dzisiaj w 20. kolejce Ekstraklasy pokonali u siebie Podbeskidzie Bielsko - Biała 2:0.
Oba gole w drugiej połowie zdobył Gruzin Wladimer Dwaliszwili, który na boisko wszedł po przerwie. Jego grę chwalił też trener Portowców, Czesław Michniewicz.
- To była bardzo dobra zmiana. Już w tygodniu Władek sygnalizował "zwyżkę" formy. Myślę, że to jego zasługa, że ta gra w drugiej połowie się ożywiła - mówił Michniewicz.
Portowcy są na czwartym miejscu w tabeli Ekstraklasy. W tym roku czeka ich jeszcze jeden mecz - w piątek w Krakowie zagrają z Wisłą.
- To była bardzo dobra zmiana. Już w tygodniu Władek sygnalizował "zwyżkę" formy. Myślę, że to jego zasługa, że ta gra w drugiej połowie się ożywiła - mówił Michniewicz.
Portowcy są na czwartym miejscu w tabeli Ekstraklasy. W tym roku czeka ich jeszcze jeden mecz - w piątek w Krakowie zagrają z Wisłą.

Radio Szczecin