Piłkarze ręczni Pogoni Szczecin przegrali na wyjeździe z mistrzem Polski i liderem Superligi, Vive Tauron Kielce 24:32 w 16 kolejce rozgrywek. Najskuteczniejszym zawodnikiem portowców w ostatnim tegorocznym meczu był Mateusz Zaremba, który zdobył siedem bramek.
To piąta z rzędu porażka naszych szczypiornistów, którzy w tabeli Superligi zajmują dziewiąte miejsce. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie w Kielcach było ostatnim dla trenera
szczecińskiej siódemki Rafała Białego, który ma zrezygnować ze swojej funkcji.
W rozgrywkach o mistrzostwo Polski nastąpi teraz przerwa na przygotowania i występ reprezentacji kraju w styczniowych Mistrzostwach Europy. W kolejnym meczu Superligi piłkarze ręczni Pogoni już z nowym szkoleniowcem zmierzą się 6 lutego w Szczecinie z MMTS Kwidzyn.
szczecińskiej siódemki Rafała Białego, który ma zrezygnować ze swojej funkcji.
W rozgrywkach o mistrzostwo Polski nastąpi teraz przerwa na przygotowania i występ reprezentacji kraju w styczniowych Mistrzostwach Europy. W kolejnym meczu Superligi piłkarze ręczni Pogoni już z nowym szkoleniowcem zmierzą się 6 lutego w Szczecinie z MMTS Kwidzyn.

Radio Szczecin