Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni Pogoni Szczecin przegrali na wyjeździe z mistrzem Polski i liderem Superligi, Vive Tauron Kielce 24:32 w 16 kolejce rozgrywek. Najskuteczniejszym zawodnikiem portowców w ostatnim tegorocznym meczu był Mateusz Zaremba, który zdobył siedem bramek.
To piąta z rzędu porażka naszych szczypiornistów, którzy w tabeli Superligi zajmują dziewiąte miejsce. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie w Kielcach było ostatnim dla trenera
szczecińskiej siódemki Rafała Białego, który ma zrezygnować ze swojej funkcji.

W rozgrywkach o mistrzostwo Polski nastąpi teraz przerwa na przygotowania i występ reprezentacji kraju w styczniowych Mistrzostwach Europy. W kolejnym meczu Superligi piłkarze ręczni Pogoni już z nowym szkoleniowcem zmierzą się 6 lutego w Szczecinie z MMTS Kwidzyn.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty