Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Brandon Brown w poniedziałek rozpocznie treningi w zespole King Wilki Morskie Szczecin. Fot. King Wilki Morskie Szczecin
Brandon Brown w poniedziałek rozpocznie treningi w zespole King Wilki Morskie Szczecin. Fot. King Wilki Morskie Szczecin
King Wilki Morskie mają nowego koszykarza. Brandon Brown będzie grać w szczecińskim zespole.
26-letni Amerykanin grał w uniwersyteckim zespole Western Montana, a po studiach występował także w Australii i Brazylii. Jak mówi trener Wilków Morskich Marek Łukomski nowy zawodnik jest rozgrywającym, który będzie wzmocnieniem jego zespołu.

- Jest to rozgrywający, który ma wzmocnić rywalizację i naszą siłę ognia na pozycji numer jeden bądź dwa. To zawodnik umiejący rzucić, to nie jest dla niego problem, żeby skończyć mecz z 15 punktami i ośmioma asystami. Zobaczymy jak się tutaj w nasz system wdroży, bo to też nie jest łatwo, tym bardziej dla rozgrywającego, przychodzić do nowej drużyny. Zobaczymy co z tego będzie. Chcemy go sprawdzić, chcemy, a dla mnie więcej opcji to łatwiejsze życie - podkreślał Łukomski.

Brandon Brown w poniedziałek rozpocznie treningi w zespole King Wilki Morskie Szczecin.


Jak mówi trener Wilków Morskich Marek Łukomski nowy zawodnik jest rozgrywającym, który będzie wzmocnieniem jego zespołu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty