King Wilki Morskie mają nowego koszykarza. Brandon Brown będzie grać w szczecińskim zespole.
26-letni Amerykanin grał w uniwersyteckim zespole Western Montana, a po studiach występował także w Australii i Brazylii. Jak mówi trener Wilków Morskich Marek Łukomski nowy zawodnik jest rozgrywającym, który będzie wzmocnieniem jego zespołu.
- Jest to rozgrywający, który ma wzmocnić rywalizację i naszą siłę ognia na pozycji numer jeden bądź dwa. To zawodnik umiejący rzucić, to nie jest dla niego problem, żeby skończyć mecz z 15 punktami i ośmioma asystami. Zobaczymy jak się tutaj w nasz system wdroży, bo to też nie jest łatwo, tym bardziej dla rozgrywającego, przychodzić do nowej drużyny. Zobaczymy co z tego będzie. Chcemy go sprawdzić, chcemy, a dla mnie więcej opcji to łatwiejsze życie - podkreślał Łukomski.
Brandon Brown w poniedziałek rozpocznie treningi w zespole King Wilki Morskie Szczecin.
- Jest to rozgrywający, który ma wzmocnić rywalizację i naszą siłę ognia na pozycji numer jeden bądź dwa. To zawodnik umiejący rzucić, to nie jest dla niego problem, żeby skończyć mecz z 15 punktami i ośmioma asystami. Zobaczymy jak się tutaj w nasz system wdroży, bo to też nie jest łatwo, tym bardziej dla rozgrywającego, przychodzić do nowej drużyny. Zobaczymy co z tego będzie. Chcemy go sprawdzić, chcemy, a dla mnie więcej opcji to łatwiejsze życie - podkreślał Łukomski.
Brandon Brown w poniedziałek rozpocznie treningi w zespole King Wilki Morskie Szczecin.

Radio Szczecin