Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Medalową formę nasi reprezentanci będą mogli potwierdzić teraz w Mistrzostwach Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Medalową formę nasi reprezentanci będą mogli potwierdzić teraz w Mistrzostwach Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Trzy medale zdobyli zawodnicy Startu Szczecin w halowych Mistrzostwach Europy na ergometrze wioślarskim sportowców niepełnosprawnych w węgierskim Gyor.
Złote medale wywalczyli Jolanta Pawlak i Michał Gadowski w kategorii ręce-tułów, a brąz uzyskał Marek Szczepański. Blisko podium był także kolejny wioślarz szczecińskiego klubu Jarosław Kailing, który zajął czwarte miejsce. Trenerem naszych medalistów i Polskiej kadry wioślarzy niepełnosprawnych jest szkoleniowiec Startu Tomasz Kaźmierczak.

Medalową formę nasi reprezentanci będą mogli potwierdzić teraz w Mistrzostwach Polski na ergometrze wioślarskim, które 31 stycznia odbędą się we Wrocławiu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty