Trzy medale zdobyli zawodnicy Startu Szczecin w halowych Mistrzostwach Europy na ergometrze wioślarskim sportowców niepełnosprawnych w węgierskim Gyor.
Złote medale wywalczyli Jolanta Pawlak i Michał Gadowski w kategorii ręce-tułów, a brąz uzyskał Marek Szczepański. Blisko podium był także kolejny wioślarz szczecińskiego klubu Jarosław Kailing, który zajął czwarte miejsce. Trenerem naszych medalistów i Polskiej kadry wioślarzy niepełnosprawnych jest szkoleniowiec Startu Tomasz Kaźmierczak.
Medalową formę nasi reprezentanci będą mogli potwierdzić teraz w Mistrzostwach Polski na ergometrze wioślarskim, które 31 stycznia odbędą się we Wrocławiu.
Medalową formę nasi reprezentanci będą mogli potwierdzić teraz w Mistrzostwach Polski na ergometrze wioślarskim, które 31 stycznia odbędą się we Wrocławiu.

Radio Szczecin