Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Niedzielne spotkanie siatkarek Chemika Police z Impelem rozpocznie się o godzinie 14.45 we Wrocławiu. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Niedzielne spotkanie siatkarek Chemika Police z Impelem rozpocznie się o godzinie 14.45 we Wrocławiu. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Wygrać z Impelem w rozgrywkach o mistrzostwo Polski i odbudować się po porażce w Lidze Mistrzyń to cel siatkarek Chemika Police na niedzielę. Drużyna trenera Giuseppe Cuccariniego zmierzy się w niedzielę z Impelem Wrocław w wyjazdowym meczu 15 kolejki Orlen Ligi.
Policzanki w minioną środę przegrały u siebie z Pomi Casalmaggiore i skomplikowały sobie wyjście z grupy do fazy play-off Ligi Mistrzyń. W znacznie lepszych nastrojach do rywalizacji z liderem Orlen Ligi przystąpią wrocławianki, które swój pojedynek w Lidze Mistrzyń wygrały i są blisko awansu do fazy play-off tych elitarnych rozgrywek.

Rozgrywająca Chemika Izabela Bełcik liczy na dobry występ swojej drużyny i zwycięstwo z Impelem po zaciętym boju.

- Mam nadzieję, że mecz z Impelem będzie stał na dobrym poziomie i przede wszystkim my będziemy grac dobrze. O zespół Impelu nie za bardzo się martwię. Podejrzewam, że postawią nam twardsze warunki aniżeli postawiły w nas. Mecz w Szczecinie im totalnie nie wyszedł i spodziewamy się, że będzie to bardzo zacięty pojedynek - zapowiada Bełcik.

Niedzielne spotkanie siatkarek Chemika Police z Impelem rozpocznie się o godzinie 14.45 we Wrocławiu.
Rozgrywająca Chemika Izabela Bełcik liczy na dobry występ swojej drużyny i zwycięstwo z Impelem po zaciętym boju.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty