Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Stowarzyszenie już kilkukrotnie musiało pokrywać szkody za zerwanie hamulca czy zbite szyby w wynajętych pociągach. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Stowarzyszenie już kilkukrotnie musiało pokrywać szkody za zerwanie hamulca czy zbite szyby w wynajętych pociągach. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Część kibiców niszczyła pociągi, więc Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin mówi „dość” i przestaje organizować wspólne wyjazdy na mecze piłkarzy.
Stowarzyszenie „Portowcy” poinformowało, że nie będzie - jak do tej pory - przygotowywać wspólnego transportu na mecze wyjazdowe: pociągu specjalnego lub autobusów. Jak piszą w oświadczeniu „albo nauczymy się szanować transport, którym jeździmy albo zostaje nam oglądanie meczów w telewizji. Wstyd”. Decyzję kibice podjęli po piątkowym meczu w Gliwicach, na który pociągiem pojechało ponad 400 fanów Pogoni.

Stowarzyszenie już kilkukrotnie musiało pokrywać szkody za zerwanie hamulca czy zbite szyby w wynajętych pociągach. Często po jednej podróży było to kilka tysięcy złotych. Teraz kibice na spotkania Ekstraklasy będą musieli jeździć „na własną rękę” - pociągami planowymi albo autami. Najbliższy mecz Pogoni na wyjeździe w środę w Białymstoku.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty