Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

W ubiegłym roku "przećwiczyli" sześć tysięcy osób. Teraz znów zapraszają na treningi. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
W ubiegłym roku "przećwiczyli" sześć tysięcy osób. Teraz znów zapraszają na treningi. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
W ubiegłym roku "przećwiczyli" sześć tysięcy osób. Teraz znów zapraszają na treningi.
To akcja "Trenuję bo Lubię" prowadzona przez specjalistów od street workout'u, czyli treningu w terenie z wykorzystaniem przede wszystkim własnego ciała na drążkach, poręczach czy linach. Przyłączyć może się każdy chętny. Na miejscu profesjonalni trenerzy podpowiedzą najlepsze metody treningowe i zadbają o bezpieczeństwo.

Początek wspólnych treningów o 10.30 na siłowniach pod chmurką miedzy innymi przy Azoty Arenie, kąpielisku Arkonka, czy w Stargardzie Szczecińskim na Osiedlu Lotnisko.

Cały wykaz można znaleźć na facebookowym profilu "Trenuje bo Lubię". Treningi będą się odbywać co tydzień.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty