Maciej Jóźwik powalczy w poniedziałek w turnieju kwalifikacyjnym w tureckim Samsun.
Bokser Skorpiona Szczecin (ubiegłoroczny mistrz Polski seniorów) wciąż zachowuje szanse na awans do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Ale w Samsun musi być co najmniej w najlepszej trójce. W ćwierćfinałowym starciu wagi muszej jego rywalem będzie Ormianin Abgaryan Narek.
Kolejna a zarazem ostatnia szansa na uzyskanie kwalifikacji w czerwcu w Azerbejdżanie.
Kolejna a zarazem ostatnia szansa na uzyskanie kwalifikacji w czerwcu w Azerbejdżanie.

Radio Szczecin