Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Osiem medali: dwa złote trzy srebrne i trzy brązowe zdobyli zachodniopomorscy lekkoatleci w Mistrzostwach Polski juniorów w Suwałkach.
Złoty medal w rzucie młotem zdobyła Kinga Łepkowska z Pomorza Stargard, która wystąpi w lipcowych Mistrzostwach Świata juniorów w Bydgoszczy. Na najwyższym stopniu podium stanęła także Anna Wiktorczyk z Pomorza Stargard, która wygrała bieg na 5000 metrów. Zawodniczka trenera Zbigniewa Krzyśka zdobyła także w Suwałkach srebrny medal zajmując drugie miejsce w biegu na 3000 metrów. Srebrny medal w skoku o tyczce zdobyła Wiktoria Wojewódzka z OSOT-u Szczecin.

Wicemistrzynią polski juniorek w chodzie na 10 kilometrów została natomiast Zofia Kreja ze Sztormu Kołobrzeg. Kolejna przedstawicielka Sztormu Kołobrzeg Daria Kurz wywalczyła brąz w biegu na 100 metrów. Brązowe medale zdobyli również Magdalena Zycer z Pomorza Stargard w rzucie młotem oraz Mateusz Gunera z Olimpu Łobez w rzucie oszczepem.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty