Trwa konkurs na najlepszego i najpopularniejszego piłkarza roku 2007 w regionie. Kibice głosują, a w czołówce dochodzi do zaskakujących roszad.
Rafał Komar z KP Police, który zajmował wczoraj 1. miejsce wśród trzecioligowców stracił przodownictwo na rzecz Piotra Dziuby z Floty Świnoujście. Drugi jest też zawodnik Floty Sergiusz Prusak. W V lidze też zmiana na fotelu lidera. Prowadzi Przemysław Tomków z Vinety Wolin, który nieznacznie wyprzedza Macieja Ropiejkę.
Nie ma na razie zmian na pierwszym miejscu wśród piłkarzy III ligi i klasy okręgowej. Przewaga piłkarza czwartoligowej Pogoni Szczecin Pawła Skrzypka zmalała jednak od wczoraj. W klasie okręgowej prowadzi Krzysztof Kubas z Korony Stuchowo.
Więcej o konkursie na stronie www.plebiscytroku.pl.

Radio Szczecin