Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoń Szczecin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoń Szczecin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni po blisko trzytygodniowej przerwie powracają do rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianie o drugie w tym sezonie zwycięstwo powalczą w niedzielę z Chrobrym w Głogowie.
Na mecz pojechał Bartosz Konitz, który po raz ostatni grał w reprezentacji Polski podczas styczniowych Mistrzostw Europy w Krakowie, a później leczył kontuzję.

W ekipie grających trenerów Wojciecha Zydronia i Czecha Michala Bruny wciąż niezdolni do występów na parkiecie są Mateusz Zaremba i Arkadiusz Bosy.

Jak mówi skrzydłowy szczecińskiej siódemki Wojciech Jedziniak, szczypiorniści Pogoni od powrotu do Superligi nie przegrali jeszcze ligowego meczu w Głogowie. - Aczkolwiek znamy swoją sytuację i wiemy jaka sytuacja, również dość napięta, jest w Głogowie. Tam też brakuje punktów. Na pewno będzie to mecz walki. Wygra zespół lepiej dysponowany. Do każdego spotkania podchodzimy w ten sposób, żeby wygrać - dodaje.

Mecz piłkarzy ręcznych Chrobrego z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18.45 w Głogowie.
Jak mówi skrzydłowy szczecińskiej siódemki Wojciech Jedziniak, szczypiorniści Pogoni od powrotu do Superligi nie przegrali jeszcze ligowego meczu w Głogowie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty