Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Mecz Legii z Realem w Warszawie bez polskich kibiców - spotkanie w Lidze Mistrzów rozpocznie się w środę o 20.45. Królewscy już są w stolicy.
Decyzją UEFA na trybunach zabraknie fanów naszej drużyny - to konsekwencja skandalicznego zachowania warszawskich kibiców podczas meczu z Borussią. Nad brakiem kibiców mocno ubolewa trener Jacek Magiera.

- Dla nas jest to bardzo trudna, którą musimy zaakceptować jako klub. Mecz będzie dla nas szczególnie trudny. Takie święto, jak mecz z Realem grać przy pustych trybunach... czujemy zawstydzenie, że tak to wygląda. To nie powinno się przytrafić. Tak uznała UEFA. Akceptujemy to, ale robimy wszystko, by Legia Warszawa po raz ostatni rozgrywała pojedynek na pustym stadionie - powiedział Magiera.

Na konferencji prasowej Magiera podał, że do jego dyspozycji są wszyscy piłkarze, bo żaden z nich nie ma problemów zdrowotnych.

x-news/TVN24
Nad brakiem kibiców mocno ubolewa trener Jacek Magiera.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty