Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Zderzenie Jarosława Fojuta i Miroslava Covilo. Fot. Wiola/Pogoń Szczecin, źródło: www.pogonszczecin.pl
Zderzenie Jarosława Fojuta i Miroslava Covilo. Fot. Wiola/Pogoń Szczecin, źródło: www.pogonszczecin.pl
Jarosław Fojut jest cały i zdrowy. Piłkarz Pogoni Szczecin pod koniec pierwszej połowy niedzielnego meczu z Cracovią zderzył się głową z zawodnikiem Cracovii Miroslavem Covilo.
Po wypadku obrońca portowej jedenastki wrócił do gry, ale w drugiej połowie poprosił o zmianę, bo miał zawroty głowy. W wyniku zderzenia Fojut doznał urazu głowy z raną ciętą czoła.

Noc po spotkaniu piłkarz Pogoni spędził w krakowskim szpitalu, gdzie przeszedł szczegółowe badania, w tym tomografię komputerową. Okazało się, że nie ma żadnych złamań ani zmian kostnych. W poniedziałek Fojut wrócił do Szczecina, gdzie będzie jeszcze badany przez neurologa.

Znacznie gorzej zderzenie skończyło się dla Serba. Covilo doznał urazu głowy i ma liczne złamania w obrębie twarzoczaszki. Prawdopodobnie w tym sezonie nie zagra już w meczach ekstraklasy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty