Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Siatkarki Chemika Police. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarki Chemika Police. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarki Chemika Police walczyć będą w Lidze Mistrzyń. Drużyna trenera Jakuba Głuszaka w środę zagra z Maritzą Płowdiw.
Bułgarski zespół przegrał oba dotychczasowe pojedynki i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy C. Środkowa mistrzyń kraju Katarzyna Gajgał-Anioł spodziewa się trudnej przeprawy z nieobliczalnym rywalem i liczy na wygraną Chemika.

- Żadne spotkanie w Lidze Mistrzyń nie należy do łatwych. Teraz, po tych ostatnich meczach, jesteśmy w dobrej kondycji psychicznej. Myślę, że Koszalin będzie dla nas szczęśliwy, bo z Kazaniem na inaugurację nie udało się po naszej myśli. Teraz już będzie wszystko dobrze. Wyjdziemy tak jak na ostatnie mecze, czyli zmobilizowane, zmotywowane, pełne agresji do przeciwnika. Mam nadzieję, że to się zakończy dla nas zwycięstwem - mówi Gajgał-Anioł.

Spotkanie siatkarek Chemika Police z Maritzą Płowdiw w Lidze Mistrzyń rozpocznie się o godzinie 18 w hali w Koszalinie.
Środkowa mistrzyń kraju Katarzyna Gajgał-Anioł spodziewa się trudnej przeprawy z nieobliczalnym rywalem i liczy na wygraną Chemika.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty