Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 1:0. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 1:0. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Pogoni Szczecin powalczą w poniedziałek o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Rywalem Portowców w meczu 2. kolejki Ekstraklasy będzie Piast Gliwice.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 na stadionie przy Twardowskiego w Szczecinie. Trener Portowców Kosta Runjaić na przedmeczowej konferencji prasowej podkreślał, że Pogoń musi zagrać lepiej niż na inaugurację sezonu z Miedzią Legnica.

- Z ostatniego meczu z Miedzią Legnica jestem niezadowolony. Z Piastem musimy zmienić swój styl gry. Ekipa z Gliwic zasłużyła na zwycięstwo w pierwszej kolejce. To dobra, stabilna drużyna. Nie jest tajemnicą, że jeżeli będziemy grali tak jak w Legnicy, to przegramy - mówił Runjaić.

W pierwszej kolejce Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem 2:1. Natomiast Portowcy przegrali 0:1 na wyjeździe z Miedzią Legnica.
- Z ostatniego meczu z Miedzią Legnica jestem niezadowolony. Z Piastem musimy zmienić swój styl gry. Ekipa z Gliwic zasłużyła na zwycięstwo w pierwszej kolejce. To dobra, stabilna drużyna. Nie jest tajemnicą, że jeżeli będziemy grali tak jak w Legnicy, to

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty