Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Piłkarki nożne Olimpii Szczecin rozegrają dziś pierwszy mecz barażowy o awans do I ligi.
Po trzech latach istnienia klubu udział w barażach to największy sukces podopiecznych trenera Przemysława Wróblewskiego. W decydującym dwumeczu Olimpia będzie walczyć z Liderem Włocławek.

- Trudno ocenić rywala, który niespodziewanie wygrał rozgrywki w innej grupie, a w takiej sytuacji szanse na awans oceniam po równo - podkreśla szkoleniowiec szczecińskiej drużyny.

Rywal jest rozpracowany, ale największe znaczenie w tych spotkaniach i tak będzie miała atmosfera w drużynie. Mimo osłabień, Olimpia chce już w pierwszym meczu udowodnić swoją wyższość nad Liderem. - Nastroje są bojowe - uważa trener Olimpii.

W przypadku awansu Olimpia dołączy do występującego od roku w I lidze TKKF-u Gryfa Szczecin. - To zdecydowanie podniosłoby poziom tej dyscypliny w naszym regionie - dodaje Mariusz Misiura, szkoleniowiec Gryfa. - Myślę, że spokojnie wygrają baraże.

Początek barażowego meczu Olimpii z Liderem Włocławek o godzinie 18 na stadionie przy ulicy Bandurskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty