Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Mateusz Bartosz. Fot. King Szczecin
Mateusz Bartosz. Fot. King Szczecin
King Szczecin ma już pięciu zawodników w kadrze na nowy sezon Energa Basket Ligi. Koszykarzem Wilków Morskich nadal będzie Mateusz Bartosz.
33-letni i doświadczony zawodnik o rok przedłużył kontrakt ze szczecińskim klubem. Dla grającego na pozycji silnego skrzydłowego lub podkoszowego gracza będzie to już czwarty sezon w Wilkach Morskich.

Dłużej w Kingu są tylko Maciej Majcherek i Paweł Kikowski. Popularny Mateo ma za sobą udane mecze w szczecińskiej drużynie, a szczególnie błysnął w marcowych potyczkach z Polskim Cukrem Toruń i Legią Warszawa.

W ostatnim występie, w minionym sezonie, przedwcześnie zakończonym z powodu pandemii koronawirusa w wygranym starciu ze stołecznym zespołem Mateusz Bartosz zdobył 16 punktów i zanotował 17 zbiórek.

Po podpisaniu nowej umowy przez Bartosza, w drużynie Kinga jest już pięciu zawodników na nowy sezon. Oprócz Mateusza Bartosza - w kadrze trenera Łukasza Bieli - pewniakami do gry są także: Paweł Kikowski, Jakub Kobel, Dominik Wilczek i Amerykanin Cleveland Melvin.
Relacja Artura Dyczewskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty