Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Paweł Cibicki. Fot. Pogoń Szczecin
Paweł Cibicki. Fot. Pogoń Szczecin
Paweł Cibicki może wrócić do treningów i gry w Pogoni Szczecin. Piłkarz był oskarżony o przyjęcie znacznej sumy pieniędzy za celowe zagranie, jakim było wybicie piłki poza boisko, powodujące ukaranie żółtą kartką podczas ligowego meczu w Szwecji w maju 2019 roku.
Cibicki był wówczas zawodnikiem klubu IF Elfsborg i miał za swoje zagranie w meczu z Kalmar otrzymać 300 tysięcy koron szwedzkich.

Prokurator domagał się kary w zawieszeniu i grzywny dla 27-letniego gracza. FIFA zawiesiła w lutym piłkarza i zabroniła mu gry do czasu rozstrzygnięcia sprawy.

Sąd w Malmoe oddalił jednak zarzuty i w poniedziałek uniewinnił zawodnika szczecińskiego klubu od wzięcia łapówki i oszustwa w sporcie. Tym samym Paweł Cibicki, który ma ważny kontrakt z Pogonią może wznowić treningi i grać w szczecińskiej drużynie w piłkarskiej ekstraklasie.

Piłkarze Pogoni przebywają obecnie na urlopach, a przygotowania do ligowych i pucharowych rozgrywek rozpoczną 14 czerwca.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty