Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Pogoń Szczecin
Fot. Pogoń Szczecin
Były emocje, piękne gole i jeszcze więcej uśmiechu i radości. Ponad 280 młodych piłkarzy wzięło udział w turnieju o Puchar Floriana Krygiera zorganizowanym przez Pogoń Szczecin Football Schools.
Mecze odbywały się na boiskach Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży, przy stadionie miejskim przy ulicy Twardowskiego.

W rywalizacji ośmiolatków wygrali piłkarze Kotwicy Kołobrzeg, którzy w finale wygrali ze Śląskiem Wrocław 6:1. Zwycięstwa swojej drużyny spodziewał się najlepszy piłkarz szczecińskiego turnieju z rocznika 2013, Maksymilian Wachowski z Kotwicy Kołobrzeg.

- Spodziewałem się tego, że dojdziemy do finału i wygramy cały turniej. Najlepiej grało mi się w finale ze Śląskiem Wrocław. Wygraliśmy 6:1. Nie udało mi się strzelić bramki, ale miałem dużo asyst - podkreślał młody zawodnik.

W rywalizacji dziesięciolatków Puchar Floriana Krygiera zdobyli piłkarze Legii Warszawa, którzy w finale pokonali Jagiellonię Białystok 3:1. Trzecie miejsce w tym roczniku zajęli zawodnicy Pogoni Szczecin po wygranej z Wartą Poznań 5:1
Zwycięstwa swojej drużyny spodziewał się najlepszy piłkarz szczecińskiego turnieju z rocznika 2013, Maksymilian Wachowski z Kotwicy Kołobrzeg.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty