Polska wygrała na Stadionie Narodowym w Warszawie z San Marino 5:0 (2:0) w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata Katar 2022.
Wynik w 10. minucie otworzył Karol Świderski. Dziesięć minut później samobójcze trafienie zaliczył Cristian Brolli.

W drugiej połowie w 50. minucie bramkę zdobył Tomasz Kędziora. Siedem minut później spotkanie przerwano, aby owacją na stojąco pożegnać kończącego reprezentacyjną karierę bramkarza Łukasza Fabiańskiego.

36-latek opuszczał murawę ze łzami w oczach, w szpalerze utworzonym przez piłkarzy obu zespołów. Fabiańskiego w bramce zastąpił Radosław Majecki.

W 84. minucie do bramki rywali trafił Adam Buksa, a w doliczonym czasie wynik ustalił Krzysztof Piątek (90. min. +1)