Olbrzymi sukces zawodniczek z Kozielic, Warnic i Pyrzyc w Mistrzostwach Polski w zapasach młodziczek zakończonych w Kielcach.
Husaria Fight Team Kozielice z sześcioma zapaśniczkami w składzie wygrała klasyfikację drużynową Mistrzostw Polski w zapasach młodziczek.

To pierwszy - w historii klubu - tytuł drużynowego mistrza kraju. Najlepiej w Kielcach spisały się Amelia Laskowska i Anastazja Kabzińska, które zdobyły srebrne medale.

W walce o tytuł mistrzyni Polski w kategorii 36 kg Laskowska przegrała z Leną Paprzycką z Sobieskiego Poznań natomiast w finałowym pojedynku wagi 39 kg Kabzińska przegrała z Emilią Strachotą z LKS-u Dąb Brzeźnica.

Brązowy medal w kategorii 50 kg zdobyła natomiast Sara Malkiewicz. Blisko podium były także Anita Przybył, Hania Sarba i Wiktoria Pacyna, które ostatecznie zajęły 5. miejsce.

Trenerem zapaśniczek Husarii Fight Team Kozielice i autorem mistrzowskiego sukcesu w klasyfikacji drużynowej jest Wojciech Antczak. W klasyfikacji województw Zachodniopomorskie zajęło 3. miejsce.

Oprócz medalistek z Kozielic, Warnic i Pyrzyc na podium stanęły także Weronika Zawistowska z ZKS-u Koszalin oraz Nikola Piechocka z klubu Feniks Pesta Stargard. Koszalinianka zdobyła złoty medal w kategorii 54 kg natomiast stargardzianka w tej samej wadze wywalczyła brąz.