Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarki klubu Grupa Azoty Chemik Police rozegrają pierwszy mecz w nowym roku w Tauron Lidze. Ekipa trenera Jacka Nawrockiego zmierzy się w niedzielę z zespołem Grot Budowlani Łódź.
Szkoleniowcem łodzianek jest Jakub Głuszak, były trener siatkarek polickiej drużyny, z którą zdobył dwa tytuły mistrzyń Polski i dwa Puchary Polski. Zdaniem przyjmującej Chemika Martyny Czyrniańskiej, konfrontacja wicelidera z czwartym w tabeli Grotem będzie emocjonującym widowiskiem zakończonym sukcesem policzanek.

- Wiemy, o co gramy i wiemy, że możemy wygrać z tym zespołem, co pokazałyśmy u nich na parkiecie. Na pewno nie odpuścimy. Na pewno to będzie ciężki mecz, Budowlani są młodym zespołem. Zajmują dobre miejsce w tabeli. Myślę, że będzie fajne widowiskowo - uważa Czyrniańska.

Niedzielny mecz siatkarek Chemika z Grotem Budowlanymi Łódź rozpocznie się o godzinie 14.45 w hali Zespołu Szkół przy ulicy Siedleckiej w Policach.
Zdaniem przyjmującej Chemika Martyny Czyrniańskiej, konfrontacja wicelidera z czwartym w tabeli Grotem będzie emocjonującym widowiskiem zakończonym sukcesem policzanek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty