Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Fot. pogonszczecin.pl
Fot. pogonszczecin.pl
Wnioski po wyjazdowym przegranym meczu z KR Reykjavik wyciągnięte i piłkarze Pogoni koncentrują się już tylko na inauguracji rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianie w premierowym pojedynku zmierzą się jutro z Widzewem Łódź. Ekipa trenera Jensa Gustafssona chce w niedzielę zdobyć komplet punktów w starciu z beniaminkiem ekstraklasy.
Pomocnik Dumy Pomorza Kamil Drygas zapewnia, że jest gotowy być liderem zespołu na boisku i poprowadzić do zwycięstwa.

- Nastawiałem się na odegranie ważnej roli w Pogoni, to nie tak, że tylko przedłużyłem kontrakt, chcę grać, strzelać, wygrywać, mam ten głód i mam nadzieję, że tak się stanie. Każdy trenuje po to, żeby grać, cieszymy się, że gramy co trzy dni. Zobaczymy czy będą jakieś rotacje, ten skład jest coraz szerszy, na treningach bardzo dobrze to wygląda, także pozostaje się tylko cieszyć i grać - mówi Drygas.

Niedzielny mecz piłkarzy Pogoni z Widzewem Łódź rozpocznie się o godzinie 17.30 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. W piątkowych spotkaniach ekstraklasy Raków Częstochowa wygrał z Wartą Poznań 1:0 a Zagłębie Lubin zremisowało ze Śląskiem Wrocław 0:0. W jedynym zakończonym sobotnim meczu mistrz Polski Lech Poznań przegrał u siebie ze Stalą Mielec 0:2
Pomocnik Dumy Pomorza Kamil Drygas zapewnia, że jest gotowy być liderem zespołu na boisku i poprowadzić do zwycięstwa.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty