Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Pomocnik portowej jedenastki Michał Kucharczyk przyznaje, że po nokaucie w Kopenhadze i porażce 0:4 oraz słabej grze, pomimo wygranej z Jagą czyste konto bardzo cieszy. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Pomocnik portowej jedenastki Michał Kucharczyk przyznaje, że po nokaucie w Kopenhadze i porażce 0:4 oraz słabej grze, pomimo wygranej z Jagą czyste konto bardzo cieszy. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni po raz pierwszy w nowym sezonie zachowali czyste konto. Szczecinianie nie stracili gola w niedzielnym meczu z Jagiellonią Białystok w piłkarskiej ekstraklasie wygranym 1:0.
Był to siódmy występ ekipy trenera Jensa Gustafssona w lipcu i dopiero pierwszy, w którym bramkarz Dante Stipica nie wyciągał piłki z siatki.

Pomocnik portowej jedenastki Michał Kucharczyk przyznaje, że po nokaucie w Kopenhadze i porażce 0:4 oraz słabej grze, pomimo wygranej z Jagą czyste konto bardzo cieszy. - Ofiarność przede wszystkim w tym spotkaniu, bo wiadomo, jak ważne było zwycięstwo po blamażu trzy dni wcześniej. Najważniejsze było nie zwiesić głów w dół i wyjść z podniesioną głową. Wiedzieć, że cały czas stanowimy dobry zespół i cieszymy się z tych jakże ważnych i ciężko zdobytych trzech punktów- przyznał Kucharczyk.

Duma Pomorza w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski zajmuje 4 miejsce ze stratą trzech punktów do lidera Wisły Płock i drugiej Cracovii Kraków. W kolejnym meczu ekstraklasy piłkarze Pogoni Szczecin w niedzielę w Grodzisku Wielkopolskim zmierzą się z Wartą Poznań.
Pomocnik portowej jedenastki Michał Kucharczyk przyznaje, że po nokaucie w Kopenhadze i porażce 0:4 oraz słabej grze, pomimo wygranej z Jagą czyste konto bardzo cieszy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty