Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Komplet publiczności zobaczy niedzielny hit ekstraklasy na Twardowskiego. Na mecz piłkarzy Pogoni z Lechem Poznań szczeciński klub sprzedał 17 tysięcy biletów.
Kibice po raz pierwszy zajmą miejsca na trybunie D powstającego nowego stadionu. Wejście na trybunę D będzie możliwe tylko od strony ulicy Twardowskiego. Na stadionie zapełni się także sektor gości. Ponad tysiąc kibiców Lecha przyjedzie w niedzielę pociągiem specjalnym, który zatrzyma się na stacji Szczecin Pogodno około godziny 13. Na czas przejścia fanów Kolejorza z peronu na stadion zamknięty będzie odcinek ulicy Twardowskiego przy skrzyżowaniu z Mickiewicza do bramy wejścia na sektor.

Obrońca Pogoni Jakub Bartkowski cieszy się z dużego zainteresowania jutrzejszym meczem i zapewnia kibiców Dumy Pomorza, że twierdza Szczecin nie zostanie zdobyta. - Dobrze punktujemy u siebie, jeszcze nie przegraliśmy i na pewno chcemy przedłużyć tą serię. Cieszymy się na to spotkanie i cieszymy się, że kolejne trybuny zostały oddane do użytku kibiców. Super sprawa dla nas. Bardzo mocno pomagają nam od pierwszej do ostatniej minuty i chcemy wygrać dla tych kibiców - zapowiada Bartkowski.

Piłkarze Pogoni są gotowi do meczu. Szczecinianie zakończyli przygotowania do niedzielnego starcia z mistrzem Polski.

Kibice Dumy Pomorza liczą na zwycięstwo z Kolejorzem. Do wygranej granatowo-bordowych ma poprowadzić Damian Dąbrowski. Kapitan portowej drużyny imponuje formą i strzela piękne gole, jak w ostatnich meczach z Zagłębiem Lubin i Koroną Kielce. Damian Dąbrowski przyznaje jednak, że w niedzielnym spotkaniu najważniejsza jest wygrana Pogoni, a nie jego indywidualne statystyki.

- Nie jest też ważne, żeby był trzeci gol. Ważne, żeby drużyna odnosiła zwycięstwa i była w formie. Jak przyjdą jeszcze jakieś gole, w co wierzę, to będzie dodatkowy smaczek - przyznaje Dąbrowski.

Czekamy na gole kapitana i zwycięstwo ekipy trenera Jensa Gustafssona.

Niedzielny mecz piłkarzy Pogoni z Lechem Poznań rozpocznie się o godzinie 15 na stadionie przy Twardowskiego w Szczecinie.
Obrońca Pogoni Jakub Bartkowski cieszy się z dużego zainteresowania jutrzejszym meczem i zapewnia kibiców Dumy Pomorza, że twierdza Szczecin nie zostanie zdobyta.
Damian Dąbrowski przyznaje jednak, że w niedzielnym spotkaniu najważniejsza jest wygrana Pogoni, a nie jego indywidualne statystyki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty