Piłkarze Pogoni w Krakowie przygotowują się do sobotniego meczu z Cracovią w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie pod Wawel polecieli po wczorajszym treningu, aby być w jak najlepszej dyspozycji na rywalizację z Pasami. Drużyna trenera Jacka Zielińskiego straciła jak dotychczas najmniej goli w ekstraklasie, bo tylko 8 w dziewięciu spotkaniach.

Pomocnik Pogoni Kamil Drygas chce popsuć Cracovii bramkowe statystyki i odnieść zwycięstwo w sobotnim pojedynku.

- Będzie to ostatni mecz przed przerwą na kadrę. Cracovia to zespół nieprzewidywalny, potrafią wygrać 3:0, za chwilę przegrać. Bardzo chcemy wygrać w Krakowie, żeby przerwę na reprezentację z uśmiechem przepracować - mówi Drygas.

Sobotni mecz piłkarzy Cracovii z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 20 na stadionie w Krakowie.