Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Pogoni przygotowują się do meczu z Koroną w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Kielczanie zajmują 15. miejsce w tabeli i walczą o utrzymanie w ekstraklasie.
Zajmujący 4. lokatę szczecinianie będą faworytem sobotniej konfrontacji z beniaminkiem rozgrywek. Jak mówi kapitan portowej jedenastki Damian Dąbrowski, spodziewając się defensywnego stylu gry Korony, zawodnicy Dumy Pomorza, po treningach, ćwiczyli strzały z dystansu, aby poprawić skuteczność.

- Po zajęciach dostajemy trochę wolnego czasu na doskonalenie. Indywidualnie już każdy wie, czego tam gdzieś potrzebuje. Mamy taką grupę, która dość systematycznie zostaje na uderzenia z dystansu. Bo my wiemy, że w drużynie mamy po prostu ludzi, którzy potrafią to robić i czasami sami się zachęcamy, bo dość systematycznie ostatnio te bramki z dystansu wpadają, a co za tym idzie, czasami dają one komplety punktów, więc również i nad tym aspektem trzeba pracować - powiedział Dąbrowski.

Sobotnie spotkanie piłkarzy Pogoni z Koroną Kielce będziemy transmitować w Radiu Szczecin w audycji "Halo stadion" od godziny 17.30.
Jak mówi kapitan portowej jedenastki Damian Dąbrowski, spodziewając się defensywnego stylu gry Korony zawodnicy Dumy Pomorza po treningach ćwiczyli strzały z dystansu, aby poprawić skuteczność.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty