Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni będą walczyć w sobotę o dwunaste w tym sezonie zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie zmierzą się z Koroną Kielce w 25 kolejce ekstraklasy.
Oba zespoły wygrały swoje spotkania w poprzedniej serii ligowych gier, co zwiastuje spore emocje w dzisiejszej konfrontacji na stadionie przy Twardowskiego.

Portowcy są faworytem starcia z Koroną, ale obrońca Dumy Pomorza Mariusz Malec nie lekceważy rywala zagrożonego spadkiem z ekstraklasy. - Musimy być świadomi tego, że przyjedzie naładowany zespół, który ostatnio ma dobre wyniki i na pewno musimy mieć z tyłu głowy, że będą walczyć, gryźć trawę. Na pewno będzie to nieprzyjemny przeciwnik. Na pewno będzie trzeba się skupić na tym, by zagrać na zero z tyłu. Na pewno coś strzelimy z przodu, bo sytuację zawsze sobie kreujemy. W każdym meczu mamy sytuacje, musimy tylko je zamieniać na bramki - dodaje Malec.

Sobotni mecz piłkarzy Pogoni z Koroną Kielce będziemy transmitować w Radiu Szczecin w audycji "Halo stadion" od godziny 17.30.
Portowcy są faworytem starcia z Koroną, ale obrońca Dumy Pomorza Mariusz Malec nie lekceważy rywala zagrożonego spadkiem z ekstraklasy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty